محل تبلیغات شما
ما مردهای ایرانی حتی یک نفر سیمین بهبهانی نداریم که برایمان آه و ناله شاعرانه سر بدهد و برای هر رفتار ناهنجارمان یک دلیل موجه و دندان شکن دربیاورد.

ما وقتی موهایمان را شانه نزنیم نشانه شگی ماست. اگر ناخنهایمان را کوتاه نکنیم معلوم است که بیعرضه ایم. دیر خوابیدنمان معنای خاصی ندارد. اگر زیاد در فضای مجازی هستیم لابد دیوانه ایم. اگر شعر بگوییم هپروتی هستیم. اگر از خانه بیرون بزنیم صد در صد خانواده دوست نیستیم.

ما سرمان درد نمیکند. تهوع نداریم. فشارمان پایین نمی افتد. افسردگی سرمان نمیشود. به جراحی زیبایی نیازی نداریم.

ما هر کدام فقط چند رگ بسته در عروق کرونرمان داریم. یک بار دهانمان را باز میکنیم و میبندیم و جان به جان آفرین تسلیم میکنیم.

ما مردهای ایرانی یک دهه کمتر از زنها زنده میمانیم و ما. سیمین بهبهانی نداریم.

انا لله و انا الیه راجعون

سخن گفتن و زندگی کردن

من، گودرز، 25 سال دارم! نوشته: گودرز صادقی

مجموعه داستانک های زنان ویرانگر - داستانک 1: یک زن، پنج مرد، پنج سکه بهار آزادی

نداریم ,یک ,ایرانی ,ایم ,جان ,سرمان ,ما مردهای ,سیمین بهبهانی ,بهبهانی نداریم ,مردهای ایرانی ,کدام فقط ,سیمین بهبهانی نداریم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت تفریحی و سرگرمی فتوشاپ گنجینه زبان Theresa's memory ایران من My Iran راهنمای گام به گام ثبت شرکت دنیای من tiobahelis خرید قیمت هدست بلوتوث حلزونی چیست چیه از کجا بخرم پر فروش ترین مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ...